Um - Fortel - Ochota - Kuruc


Informace o nás

Služba hodinový manžel Jesenik vznikla jako důsledek moderní uspěchané doby. Každý má své vlastní starosti v zaměstnání a podnikání, a na drobné práce doma prostě nezbývá čas. Obecné předsudky říkají, že běžné opravy doma má provádět manžel. Vstup do manželství ale není dostatečnou kvalifikací proto, aby muž získal zručnost a zkušenosti s údržbou a řemeslnými pracemi. Pro někoho může, třeba i pouhá výměna prasklé žárovky, být velký problém. Specializované firmy tyto drobnosti většinou nezajímají a ne každý má souseda, který je ochotný pomoct. Služba hodinový manžel jeseník je zde právě proto, aby řešila a pomáhala s potřebami, které vznikají při užívání bytu, jeho vybavování, nebo rekonstrukci.

Poskytujeme i služby pro firmy, penziony, hotely a společnosti, které potřebují zajistit běžnou údržbu svých objektů a provozů.  

Pokud potřebujete jen poradit - nebojte se napsat - hodinový manžel Jeseník.

 


Historie projektu

Od 1.4.2011 poskytuji službu - hodinový manžel Jeseník. Tuto službu poskytuji nejčastěji na Jesenicku ale občas zajíždím i do větších měst, např. do Prahy, Brna ale nejčastěji do Olomouce.